teknoPBX'in Avantajları

teknoPBX'in Avantajları

 Ana Sayfa / teknoPBX'in Avantajları

AVANTAJLAR

DAHİLİ NUMARALAR

Santralinizde tanımlı dahili numaralar lokasyondan bağımsız kendi aralarında ücretsiz konuşurken, birbirlerine gelen çağrıları da kolaylıkla aktarabilmektedirler.

GÖRÜŞME KAYITLARI

Gelen ve giden aramalarınızın kayıt altına alınması, panel üzerinden geriye dönük dinlenebilmesi yahut kendi bilgisayarınıza indirip arşivleme imkanına sahipsiniz.

ÇAĞRI DETAY RAPORU (CDR)

Arayan, aranan, cevapsız olan kısaca santralinizde gerçekleşen her türlü çağrı geçmişiniz tarih, saat ve süre bazlı detaylarla sistemden raporlayabilirsiniz.

ÇAĞRI YÖNLENDİRME

İster hattınıza isterseniz dahilinize gelen çağrıları dilediğiniz numaraya yönlendirebilir, mailinize e-posta şeklinde sesli olarak düşmesini sağlayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ HAT TAHSİSİ/TAŞIMA

Artık sabit numaranızı coğrafi kodu da dahil olmak üzere, herhangi bir değişikliğe uğramadan taşıyabilirsiniz. Dilerseniz firmanız için özel numara tahsis edebilir ve ömür boyu değişiklik yapmadan kullanabilirsiniz. Üstelik ücretsiz...

IVR İLE KURUMSAL KARŞILAMA

Gelişmiş IVR Sistemi sayesinde; arayan kişinin robot operatör tarafından kurumsal vizyonunuz ile karşılaması sağlanırken, müşterilerinizin hızlı ve pratik bir şekilde istediği kişiye ulaşarak memnuniyetinin sağlanmasına yardımcı olur.

İletişim Bilgileri

Adres

Alsancak Mahallesi, Prof. Dr. Nusret H. Fişek Cd. No:17 Kat:1 Daire:1 Santa Apt.
35220 Konak/İzmir

Copyright © 2017